arkumda kiralık yazlık evler ,susanoğlunda kiralık yazlık evler,
  ALTINKUM TATİL KÖYÜ

01/06/2017 TARİHİNDEN  23/06/2017 TARİHİNE KADAR EVLERİN GÜNLÜK KİRASI 100 TL DİR

23/06/2017 BAYRAM TATİLİ 4 GÜN  FİYATI 1000 TL

  27/07/2017 TARİHİNDEN SONRA GÜNLÜK KİRA 200 TL  DEVAMI

Tatil köyümüz, 25 dönüm arazi üzerinde kurulmuş olup 44 dubleks daire, 32 apart daire 25 dönüm arazinin 7 dönümü binalardan diğer alanlar ise tamamen yeşillendirilmiş ve ağaçlandırılmış olarak yapılandırılmıştır.

Tatil köyümüz, 25 dönüm arazi üzerinde kurulmuş olup 44 dubleks daire, 32 apart daire 25 dönüm arazinin 7 dönümü binalardan diğer alanlar ise tamamen yeşillendirilmiş ve ağaçlandırılmış olarak yapılandırılmıştır.

Tesisimiz Adana Havaalanına 150 Km, Mersin’e 75 km, Silifke ve Kızkalesi’ne 20 km uzaklıkta olup Silifke’ye bağlı Arkum mahallesindedir.

Ülkemizde doğal koruma altına alınmış bölgelerden Göksu Deltası alanı içerisindedir. Göksu Deltası dünyada ülkemizin de altına imza attığı Ramsar sözleşmesi ile korunan ve Kuş Cennetinin de içinde bulunduğu koruma bölgesi içerisindedir.

Koruma altına alınan bölgede göçmen kuşlar, nesli tükenmekte olan bitki ve kuş türü yaşamaktadır. Ayrıca Caretta Carettaların üreme alanıdır. Bundan dolayı bu bölgede yapılaşma genellikle denize 300 ila 700 metre mesafede imarlandırılmıştır. Tesisimiz Göksu Deltası ve Kuş Cennetine 5 km mesafededir.

Atakent (Susanoğlu) Taşucu arasındaki kumsalın uzunluğu yaklaşık 16 km’dir. Bu mesafede bulunan sahil tamamen ince kumdur ve 50 ila 80 metre genişliğe sahiptir. İnsan boyunu aşmadan denizin içerisine doğru yaklaşık 50 metre yürüyebiliyorsunuz. Tesisimiz 16 km olan bu kumsalın tam ortasındadır.

HAVUZ

sitemiz içerisinde yetişkinler ve çocuklar için geniş yüzme havuzu mevcuttur.

Havuz 30×10 metre çapında olup 1.70 derinliğindedir. Çocuklar için ayrılan kısım ise 5×3 metre olup 70 santimetre derinliğe sahiptir. Havuzumuzun etrafı müşterilerimizin güneşlenmesi ve dinlenebilmesi için şezlong ve şemsiyelerle donatılmıştır.

KUMSAL VE PLAJ

Mükemmel bir sahile, ince kuma ve denize sahibiz.sitemiz  denize yakınlık olarak ilk imarlı parsel olup denize uzaklığı 400 metredir. Bu mesafe üzerine denize kolay ulaşım için etrafı ağaçlandırılmış yolu mevcuttur. Etrafımızda az sayıda yazlık konut olup, sessiz sakin ve dinlendirici bir yerdir. Deniz kenarında kafeterya, soyunma ve duş kabini, kum voleybol sahası, deniz bisikleti, kayık, kano, atv, şezlong ve şemsiyelerimiz bulunmaktadır.

AKTİVİTE

Tatil köyümüz içerisinde; büyükler ve küçükler için, restoran, açık ve kapalı bar, açık ve kapalı oturma alanı, 2 adet çok kullanımlı salon, açık ve kapalı oyun salonu, gece kulübü veya disko bar, alışveriş merkezi, çocuk parkı, spor aletleri, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu

TARİH VE KÜLTÜR

Tesisimiz; Tarih ve kültür zengini olan Mersin ilinin içinde barındırdığı görülmesi gereken birçok değerlere yakın mesafededir.

Bunlardan bazıları Ayatekla kilisesi, Cennet Ve Cehennem Mağaraları, Astım Mağarası,  Kızkalesi, Üç Güzeller Müzesi, Uzuncaburç, Adam Kayalar, Kanlı Divane, Anfora Müzesi, Olba Antik Kenti, Mezgit Kalesi, Silifke Kalesi, Demircili Anıt Mezarı ve çok sayıda mesire alanlarından oluşmaktadır. Gezi alanları içerisinde bu önemli değerleri yakından görebilme şansı yakaladığınız gibi, Cennet- Cehennem arasında yapılan deve turlarına ve Silifke Göksu nehri üzerinde düzenlenen Rafting aktivitelerine katılarak güzel anılarla ayrılabilirsiniz.

Tarihi ve kültür güzelliklerinin yanı sıra küçük adacıkları içinde barındıran Tisan, Taşucu, Altınkum ve Atakent arasında günü birlik düzenlenen mavi yolculuk yat turlarına katılabilir, otelimize talepte bulunarak size temin edilen servislerle bu turlarda güzel bir gün geçirebilirsiniz.

 

  HABERLER / DUYURULAR

ANASAYFA KİRALIK EVLER

hazuzlu kiralık yazlık ev
hazuzlu kiralık yazlık ev
kiralık yazlık ev
kiralık yazlık ev
altınkumtatil köyünde kiralık yazlık
altınkumtatil köyünde kiralık yazlık
arkumda  günlük kiralık yazlık
arkumda günlük kiralık yazlık
site içinde  günlük kiralık yazlık
site içinde günlük kiralık yazlık
sahibinden günlük kiralık yazlık
sahibinden günlük kiralık yazlık
susanoğlunda günlük kiralık yazlık
susanoğlunda günlük kiralık yazlık
gümüşevler tatil köyü
gümüşevler tatil köyü