• ....800.00 ....800.00
  •  4 Tek Kişilik 4 Tek Kişilik
  • 1 Çift Kişilik 1 Çift Kişilik
  • Klimalı Klimalı
  • Banyo Banyo
  • Uydu Sistemli Televizyon Uydu Sistemli Televizyon
  • ......1000 ......1000
Oda Bilgileri

Daire havta Sonu Günlük Fiyatı : ,00 tl

Daire havta Arası Günlük Fiyatı : ,00 tl

 Tel : 0507 768 0 532  

 

 

Detayları: Elektrikli su ısıtıcısı kettle, tava ve tencere takımı, 6 kişilik masa ve sandalye, yemek takımı, çatal bıçak takımı, buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, ocak, bardaklar yer almaktadır.

Salon Detayları : Salon havuz manzaralı bir konumdadır. Salon içerisinde oturma grubu, televizyon, uydu alıcı, internet, 6 kişilik yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

1.Yatak Odası

Detayları :  1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, komodin  bulunmaktadır.

2.Yatak Odası

Detayları : 4 adet tek  kişilik yatak, elbise dolabı, komodin ve makyaj masası bulunmaktadır.

Banyo vc

Detayları:  Elektrikli su ısıtıcısı şöhben bulunmaktadır.


Konforlu ve lüks bir tatil yapmak isteyenler için en ideal konaklama mekanı olan kiralık yazlık günlük olarak kiralanabilen full eşyalı konutlardır. Deniz veya havuz manzaralı olan bu evlerin  tamamı ihtiyacınız olabilecek tüm eşyalarla donatılmıştır. Türkiye’nin en popüler tatil beldelerinde farklı bir tatil yapmak isteyenler için ideal seçim yazlık kiralamak olacaktır. Son model elektronik cihazlar ve konforlu mobilyalar da dahil olmak üzere tüm odaları özenle dekore edilmiş olan yazlığınızda rahat etmeniz için her ayrıntı düşünülmektedir. Kişiye Özel ; Kiralık Yazlık Kişiye Özeldir, Kalabalık bir arkadaş grubu veya ailenizle birlikte konaklamak için kiralayabileceğiniz yazlığınız henüz siz yola çıkmadan özenle temizlenmekte ve hazırlanmaktadır. Kaç kişinin konaklayacağına bağlı olarak gereksiniminizden çok daha fazla miktarda eşyalar kullanımınıza hazır bir vaziyette sizi karşılamaktadır. Bahçeli  havuzlu  yazlık Yüzme havuzu tüm site  kişilerine  özel olan  sizin ve aylenizinde kullanabileceğiniz yazlıklarımız  mevcuttur. Havuzların temizliği ve bakımı özel görevliler tarafından yapılmaktadır. Güvenli ve huzurlu ; Kiralık Yazlık Güvenli Ve Huzurludur Hem konforlu hem de güvenli bir tatil yapmanızı sağlayan kiralık yazlıklar arasında son teknoloji güvenlik sistemleri ile donatılmış konutlar da mevcuttur. Özel park alanı, çocuk oyun alanı ve diğer alanlarda tüm detaylar güvenliğinizi üst düzeyde sağlayacak bir formda hazırlanmıştır. Huzur içerisinde aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte tatil yapabilir siniz iyi tatiler.